אודות

מה משפיע על הלקוחות שלכם וומה מניע אותם לפעולה? איך הם ימצאו אתכם בין כל המתחרים ואיך תגרמו להם לבחור דווקא בכם?

שיווק בעידן הדיגיטלי הוא אתגר מורכב. ים של ערוצים, טכנולוגיות, פלטפורמות, דאטה, כלים, קהלים, מותגים מושגים. והכול מהיר וקצבי ודינאמי,  וקיבלתם 'ורטיגו' רק מהמחשבה. קחו אוויר. 

אני מכירה את זה מקרוב ומהשטח. בעשרים השנים האחרונות, ליוויתי עשרות חברות ועסקים כמעט בכל סקטור אפשרי, פיתחתי והובלתי מאות פעילויות, קמפיינים ופרויקטים שיווקיים B2B, C2B, C2B2B. פיתחתי מותגים ובניתי אסטרטגיות, כתבתי תכניות עבודה והקמתי נכסים דיגיטליים, אפיינתי משפכי שיווק והטמעתי תהליכים.

גם אני גדלתי וצמחתי בעולם הישן והטוב, אבל עשיתי את כל הדרך לעידן החדש והתפתחתי לתוכו, לאט ובטוח ועם צ'ימידן של תובנות מקצועיות.

למה חשוב לי לצאת אתכם לדרך? 

כי שיווק דיגיטלי הוא קודם כל שיווק. רק אחר כך דיגיטלי. הוא לא רק לדעת לתפעל את הפלטפורמות בקלות, או להעלות סטורי לפייסבוק בשניות. הוא לא רק להכיר את הכלי לתכנון מילות מפתח של גוגל,  או להפיק לכם דוחות מאנאליטיקס. או לייצר לכם לידים (טובים יותר או פחות). 

שיווק דיגיטלי הוא בעיקר היכולת שלכם לפתח עם לקוחות פוטנציאליים מערכת יחסים מתמשכת וחוויה שמתחילה ברשת, ממשיכה למכירה ומשפיעה על השורה התחתונה. 

לכן לפני הכול אנחנו בונים עבורכם אסטרטגיה מדויקת, חוקרים את הצרכים של הלקוחות שלכם ומכירים את המסע שהם עוברים בדרך. אנחנו בוחרים יחד את מילות החיפוש הנכונות בונים תכנית תוכן, שתומכת בצרכים העסקיים שלכם ומספרת את הסיפור. אנחנו מתכננים בצורה מדויקת כמה תקציב להשקיע ובאילו ערוצים, ולכל אורך הדרך מנתחים את הנתונים שנאספו, כדי שתוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות. 

 אני כאן כדי לעשות יחד אתכם. להחזיר לכם את השליטה במגרש. 

בואו ניפגש 🙂